Poznaj nasz zespół

Patrycja Brodacka

lektor języka angielskiego

Nazywam się Patrycja Brodacka. Do zespołu New Effect dołączyłam w 2020 roku, jednak moja przygoda z nauczaniem angielskiego rozpoczęła się 5 lat temu, kiedy miałam możliwość współtworzenia językowo-kulturowych półkolonii dla dzieci oraz prowadzeniem warsztatów dla obcokrajowców. W nauce języków obcych uwielbiam to, że wraz z nowym językiem otwieramy się na kultury krajów danego obszaru językowego.

Bardzo ważnym aspektem pracy jest dla mnie wytworzenie relacji z kursantem polegającej na partnerstwie, dialogu czy wspólnym podejmowaniu decyzji oraz stworzeniu bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, umożliwiającej eksperymentowanie z językiem i popełnianie błędów.

Podczas zajęć staram się pomóc kursantom, aby poczuli się bardziej komfortowo i pewnie używali języka angielskiego w różnych okolicznościach. Zależy mi na tym, aby kursanci mogli się skutecznie porozumiewać, wyrażać opinie czy idee poprzez bogaty zasób słów i wyrażeń.

W pracy nauczyciela dużą uwagę zwracam na zwiększenie kompetencji językowych i skuteczności w nauce kursantów, dzięki czemu ich wiara we własne możliwości wzrasta i chętniej podchodzą do wyznaczonych zadań.

Nauczanie to moja pasja, w swojej pracy mogę więc łączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Prowadzę kursy języka angielskiego:

– dla dzieci w wieku przedszkolnym
– dla dzieci w wieku szkolnym
– przygotowujące do egzaminu 8-klasisty