Zajęcia językowe online – dlaczego warto skorzystać z takiej opcji nauczania i jak to wygląda w praktyce?

W dzisiejszych czasach technologia jest wszechobecna, każdego dnia korzystamy z telefonów komórkowych, komputerów, tabletów. Zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym Internet jako narzędzie do pracy, rozrywki oraz zdobywania wiedzy nie jest obce. A skoro tak, to w jaki sposób wykorzystać świat online do nauki języka obcego?

Zajęcia językowe online mają szereg korzyści dla kursantów, charakteryzuje je:

ELASTYCZNOŚĆ

Lekcje online są dopasowane do dyspozycyjności zainteresowanych, dostosowane do grafiku, który dla wielu osób każdego dnia wygląda inaczej. Mogą się odbywać w biurze, w kawiarni, w domu, w parku – wystarczy jedynie dostęp do internetu i telefon, tablet lub komputer. Kursanci decydują o częstotliwości zajęć w uzgodnieniu z lektorem prowadzącym.

WYGODA

Gdy z jakiegoś powodu musimy pozostać w domu lub dłużej w pracy, nie oznacza to, że trzeba rezygnować z nauki. Zajęcia odbywają się w czasie i miejscu dogodnym dla kursantów. Kursanci mieszkający i pracujący za granicą bez problemu korzystają z zajęć online, dystans ani inna strefa czasowa nie stanowią tu problemu. Uczymy w Niemczech, Anglii, Hiszpanii, a nawet w Azji. Przyszłe mamy również znajdą odpowiedni kurs językowy dla siebie bez wychodzenia z domu. To idealny czas na zadbanie o swój rozwój w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze.


JAKOŚĆ

Zajęcia online są pełnowartościowe, takie same jak tradycyjne zajęcia stacjonarne. Nowoczesne technologie oraz wiedza lektorów zapewniają lekcję o wysokiej jakości. Kursy językowe online nie ograniczają się w żadnym wypadku jedynie do konwersacji i prac domowych przesyłanych mailem. W dzisiejszych czasach i przy możliwościach technologicznych, jakie posiadamy zajęcia przez internet są równie atrakcyjne i zróżnicowane jak zajęcia „na żywo”.


ATRAKCYJNOŚĆ

Nauka języka nie musi być nudna, opierać się na kserówkach i pracach domowych z podręcznika. Stawiamy na nowoczesność, ciekawe aplikacje i strony internetowe, interesujące tematy oraz zadania domowe zgodne z kontekstem i zainteresowaniami naszych kursantów. A to wszystko bez konieczności korzystania z długopisu, chyba że nasi kursanci bardzo chcą go użyć 😉


Zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nam technologia 🙂