O nas | New Effect

Nasza szkoła

Szkoła językowa New Effect oferuje profesjonalne kursy językowe na wszystkich poziomach i absolutnie dla każdego. Od 2016 roku jesteśmy certyfikowanym partnerem British Council przygotowującym kursantów do certyfikatów Cambridge. W naszej szkole dokładamy wszelkich starań aby nasz Klient osiągnął postawiony przed nim cel, czy to w sposób tradycyjny czy za pomocą nauki przez Skype.

Nasi uczniowie

Naszymi kursantami są dzieci, młodzież, osoby dorosłe, młode mamy, jak również specjaliści różnych branż poszukujący kursów indywidualnych dostosowanych do ich potrzeb. W New Effect uczą się angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego pod okiem profesjonalnych lektorów.

Sposoby nauczania

Oferujemy usługi edukacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji - kursy przeprowadzamy zarówno w tradycyjny sposób jak i korzystając z dobrodziejstw technologii. Uczymy wszystkich naszych kursantów poprzez autorskie gry i ćwiczenia, które sprawiają, że nauka staje się przyjemna i przez to bardziej efektywna. Kładziemy nacisk na komunikację oraz praktyczne podejście do nauki języka, tłumaczymy zawiłości gramatyczne w ciekawy i przystępny sposób oraz podpowiadamy w jaki sposób robić dobre i kreatywne notatki. Dzięki wykorzystaniu technologii wideokonferencji miejscem, w którym się uczysz może być Twój dom, biuro lub każde miejsce z dostępem do sieci. Już dzisiaj nauka przez Skype daje możliwość uczenia się tam, gdzie czujesz się komfortowo.

Nasi lektorzy

Od 2007 roku nasi lektorzy z powodzeniem przygotowują do wszelkiego rodzaju certyfikatów, egzaminów, matury i pomagają w pokonywaniu wielu innych wyzwań związanych z nauką języków obcych. Lektorzy naszej szkoły to osoby z pasją nauczania, specjalizujący się w dwóch językach. New Effect wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do naszych uczniów, którzy są zarazem naszymi Klientami.