Kursy językowe online

Poszukujesz kursu językowego dopasowanego do Twojego czasu oraz trybu życia?
Nasz zespół od wielu lat prowadzi kursy online, które cieszą się taką samą, jeśli nie większą, popularnością co tradycyjne zajęcia stacjonarne. Bez względu na to, czy łączysz się z nami w biurze, w domu lub kawiarni, dokładamy wszelkich starań, by zajęcia były atrakcyjne, dopasowane do Twoich potrzeb i czasu, a przede wszystkim EFFECTywne. 
  
Masz nieregularny czas pracy, mieszkasz za granicą i poszukujesz możliwości uczenia się w elastyczny sposób?  
W New Effect uczymy online w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, a nawet w Azji. Inna strefa czasowa ani tysiące kilometrów nie stanowią dla nas przeszkody w przekazywaniu wiedzy naszym kursantom. Dołącz do nich!
 
Jesteś przyszłą mamą i chcesz wykorzystać ten czas na własny rozwój w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu?
Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych dla wspaniałych kobiet, dla których dopasowaliśmy odpowiedni program oraz tryb lekcji tak, by nauka była efektywna i przyjemna.

Interesują Cię konwersacje z indywidualnym podejściem do kursanta? Chcesz pozbyć się blokady językowej i nabrać większej pewności siebie w komunikacji w obcym języku?
Prowadzimy zajęcia indywidualne online, podczas których systematycznie pomagamy Ci zwalczyć blokadę językową. Na bieżąco monitorujemy Twoje postępy i ćwiczymy komunikację w praktyczny sposób, skupiając się na Twoich potrzebach i obszarach działania.
 
Czy zajęcia online to tylko konwersacje?
Absolutnie nie! Kursy językowe online są pełnowartościowe, na zajęciach rozwiewamy wątpliwości gramatyczne, ćwiczymy słuchanie ze zrozumieniem, rozwijamy słownictwo kursantów, a dodatkowo pokazujemy ciekawe aplikacje i strony internetowe, które jeszcze bardziej motywują do nauki języka, również samodzielnie po zajęciach. 
Jeśli kursant przygotowuje się do rozmowy kwalifikacyjnej, chce nauczyć się pisać maile w obcym języku lub też podszkolić swoje zdolności prezentacji – zajęcia online są naturalnym odzwierciedleniem rzeczywistości kursanta! Doskonała okazja do nauki w środowisku, w którym znajduje się każdego dnia w pracy.
 
Jakich języków możesz się u nas nauczyć online?
Prowadzimy zajęcia online z angielskiego, angielskiego biznesowego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego.