Kurs angielskiego dla młodzieży

Angielski dla dzieci Warszawa

Kurs angielskiego dla młodzieży

Język angielski to statystycznie najczęściej używany język na świecie. Jego znajomość otwiera nowe ścieżki rozwoju personalnego, biznesowego, a także turystycznego. Uznawany jest za ten język, który jest uniwersalny i dzięki jego znajomości każdy będzie w stanie porozumieć się z osobami mieszkającymi w odległych zakątkach świata. Myśląc o rozwoju osobistym, język angielski z pewnością, jako pierwszy przychodzi na myśl. Jest zdecydowanie tym, który w XXI wieku jest podstawą w nauczaniu młodych ludzi. Jeśli i Ty chciałbyś dołączyć do grona osób, które płynnie posługują się tym językiem, zapisz się na nasz kurs angielskiego dla młodzieży.

Kogo zapraszamy na nasz kurs angielskiego dla młodzieży?

Na organizowany przez na kurs angielskiego dla młodzieży zapraszamy każdego, kto jest w wieku młodzieńczym i chciałby przystąpić do nauki tego języka wraz z innymi kursantami. Nastolatki to młodzi ludzie, którzy świadomie podejmują decyzje o swoim rozwoju i mają co do niego pewne oczekiwania. Wiedząc, że szczególnie dbają oni o to, aby w trakcie nauki mogli wykorzystywać nowinki technologiczne, kontakty z rówieśnikami i ciekawe sposoby nauki, zdecydowaliśmy się stworzyć kurs, który odpowie na potrzeby nastolatków XXI wieku. Przygotowaliśmy jedyny taki sposób nauki angielskiego dla młodzieży, który zbudowany jest w ten sposób, aby jego uczestnicy z chęcią z niego korzystali, a zdobytą wiedzę mogli wykorzystać w codziennym życiu i zainteresowaniach.

Jak wyglądają zajęcia na kursie angielskiego dla młodzieży?

Planując zajęcia na kursie angielskiego dla młodzieży, dbamy o nawet najmniejszy szczegół. Zwracamy uwagę przede wszystkim na to, aby nauka była efektywna i przynosiła zamierzone skutki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ona wygląda, przeczytaj następujące informacje:

  • już od pierwszych zajęć oswajamy kursantów z komunikacją w języku angielskim,
  • zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze, a dzięki temu kursanci rozumieją, że popełnianie błędów nie jest czymś złym i może pozwolić wyeliminować błędy, a także pogłębić znajomość języka,
  • staramy się o to, aby uczestnicy kursu czuli się swobodnie i komfortowo,
  • gramatyka i słownictwo przekazywane są w kontekście tematyki znanej młodzieży,
  • na zajęciach korzystamy z różnych rozwiązań technologicznych,
  • w trakcie nauki wykorzystujemy naturalne predyspozycje kursantów, ich zainteresowania i potrzeby,
  • dbamy o to, by każdemu kursantowi zostało poświęcone przez lektora tyle czasu, ile kursant wymaga,
  • zapewniamy nieustanne wsparcie i motywację,
  • zachęcamy do zdobycia szanowanych certyfikatów Cambridge.

Dlaczego warto zapisać się na kurs angielskiego dla młodzieży?

W stworzonej przez nas szkole językowej kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Zatrudniamy kadrę, która doskonale posługuje się językiem angielskim, ale także wie, jak skutecznie przekazywać wiedzę wymagającej publiczności, którą zdecydowanie jest młodzież. Nasi lektorzy to osoby na odpowiednim miejscu. Swoją pracę wykonują z pasją, a przekazywanie wiedzy i praca z nastolatkami, to dla nich przyjemne wyzwanie. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom zajęć był na jak najwyższym poziomie. Dlatego prowadzący kurs są zawsze przygotowani do zajęć, a stworzone przez nich materiały dydaktyczne, to skrupulatnie dobrane informacje. Cykl nauczania składa się z kilku etapów, które następują po sobie w przemyślany sposób. Dzięki temu każdy kursant może w szybkim tempie poczynić spore postępy w nauce. Nad nimi czuwają lektorzy, którzy w chwilach zwątpienia starają się, zmotywować uczęszczającą na kurs angielskiego młodzież. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich kursów pozwoliło nam zdobyć cenną wiedzę, którą wykorzystujemy do nieustannego rozwoju. Dbamy o to, aby wraz z naszym rozwojem, jednocześnie postępował rozwój nauczanej przez nas młodzieży. Dodatkowo dajemy możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów, które uznawane są na całym świecie, a do tego stanowią o faktycznie wysokim poziomie znajomości języka angielskiego.