Poznaj nasz zespół

Karolina Stasiak

lektor języka hiszpańskiego i angielskiego

Nazywam się Karolina Stasiak. Jestem lektorem języka hiszpańskiego i angielskiego, do zespołu Szkoły Językowej New Effect dołączyłam w 2020 roku. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej z językiem angielskim Uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam także certyfikat Cambridge CAE z języka angielskiego. Miałam także okazję ukończyć roczny program częściowych studiów za granicą w ramach programu Erasmus+ na Uniwersytecie w Kadyksie w Hiszpanii. Pomimo ukończenia studiów, stale poszerzam swoje kompetencje ucząc obydwu języków, ponieważ uważam, że każdy dzień jest świetną okazją do tego, abyśmy mogli stać się bogatsi o nową wiedzę. Zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego i angielskiego wśród młodzieży i dorosłych.

Hiszpański oraz jego nauczanie to przede wszystkim jedna z moich największych pasji życiowych. 

Zauważanie postępów u moich kursantów jest tym, co sprawia mi największą przyjemność, wywołuje szeroki uśmiech na ustach, a przede wszystkim motywuje do działania i chęci dalszego rozwoju. Widzę wtedy, że to, co robię jest naszym wspólnym dziełem oraz, że moja praca ma sens i przynosi spodziewane efekty. Dlatego też satysfakcja i zadowolenie moich uczniów są dla mnie bezcenne.

Moje metody nauczania opierają się na interakcji. Uważam, że nic nie przynosi tak dobrych efektów w przyswajaniu języka obcego jak konwersacja. W związku z tym, na zajęciach z moimi kursantami przede wszystkim dużo rozmawiamy. Materiały, którymi się posługuję są dostosowane do potrzeb kursantów. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno Ci, którzy lubią gry i zabawy, jak i te osoby, które preferują naukę z podręcznikiem. Dlatego to od moich uczniów w dużej mierze zależy to, jak będzie wyglądała nasza wspólna przygoda z językiem hiszpańskim i angielskim.

Prowadzę kursy hiszpańskiego i angielskiego:

• ogólne i konwersacyjne dla młodzieży i dorosłych

 • online dla młodzieży i dorosłych

 • przygotowujące do egzaminu DELE

 • przygotowujące do egzaminu 8-klasisty i matury