Poznaj nasz zespół

Karolina Stasiak

Nazywam się Karolina Stasiak. Jestem lektorem języka hiszpańskiego, do zespołu Szkoły Językowej New Effect dołączyłam w 2020 roku. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się od Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Łódzkim, miałam również okazję ukończyć roczny program częściowych studiów za granicą w ramach programu Erasmus+ na Uniwersytecie w Kadyksie w Hiszpanii.  Zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego wśród młodzieży i dorosłych.

Hiszpański oraz jego nauczanie to przede wszystkim jedna z moich największych pasji życiowych. 

Zauważanie postępów u moich kursantów jest tym, co sprawia mi największą przyjemność, wywołuje szeroki uśmiech na ustach, a przede wszystkim motywuje do działania i chęci dalszego rozwoju. Widzę wtedy, że to, co robię jest naszym wspólnym dziełem oraz, że moja praca ma sens i przynosi spodziewane efekty. Dlatego też satysfakcja i zadowolenie moich uczniów są dla mnie bezcenne.

Moje metody nauczania opierają się na interakcji. Uważam, że nic nie przynosi tak dobrych efektów w przyswajaniu języka obcego jak konwersacja. W związku z tym, na zajęciach z moimi kursantami przede wszystkim dużo rozmawiamy. Materiały, którymi się posługuję są dostosowane do potrzeb kursantów. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno Ci, którzy lubią gry i zabawy, jak i te osoby, które preferują naukę z podręcznikiem. Dlatego to od moich uczniów w dużej mierze zależy to, jak będzie wyglądała nasza wspólna przygoda z językiem hiszpańskim.

Prowadzę kursy hiszpańskiego:

  • stacjonarne i online
  • dla młodzieży i dorosłych
  • ogólne i konwersacyjne

 

Close Menu